Ingatlan árverés Sárospatak 3950 Sárospatak, Téglagyár utca.2. A Ép.Fszt:8. - öröklakás - MBVK (Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye)
Kikiáltási ár
27 200 000 Ft
Minimum ár
19 040 000 Ft
Jelenlegi legmagasabb licit
Nincs adat
Ingatlan adatok
Tulajdoni hányad:
1/1
Beköltözhető?:
igen
Sikeres árverés esetén sem törölhető jogok:
minden jog törölhető (tehermentes)
Sikeres árverés esetén sem köteles kiköltözni:
nincs ilyen személy
Helyrajzi szám
4087/12/A/8
Fekvés
belterület
Település:
Sárospatak
Besorolás:
lakóépület
Kezdés
2026. 04. 13.
Befejezés
2026. 06. 12.
30 nap 18 óra 50 perc
Leírás
80 nm területű,társasházi lakás. Helyiségei:3 szoba,konyha,vizesblokk-wc,közlekedő,erkély. Közművesítettsége:vezetékes víz,gáz,villany,csatorna. Fűtése:gázkazán egyedi központifűtés radiátoros rendszeren. Az önálló ingatlanhoz tartoznak az alapítóokiratban meghatározott helyiségek. Megjegyzés az adó és értékbizonyítványban: Az ingatlan kertvárosias környezetben helyezkedik el, csendes része a városnak. A lakások a települési viszonylatban lévő lakásokhoz mérten modernebb, egyedi fűtési lehetőségűek. Köves úton való megközelítése nehézkes, parkolók száma korlátozott. A lakóegységek általános állapotúak. Az ingatlanról készült fényképfelvétel tájékoztató jellegű.
Térkép
Ingatlanárak alakulása a településen
Adatok betöltése...
Licitnapló
Erre a tételre még senki nem licitált.
Licitálás
Az adott ingatlanra történő licitálás a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar honlapján, személyes regisztrációval, közvetlenül a végrehajtónál lehetséges. Ha felkeltette érdeklődését ez a hirdetés, az ingatlanra vonatkozó végrehajtási ügyszám alapján keresve az MBVK weboldalán, az árverések szekcióban található meg.